Hanarol.pl
Oferta
Venus standardOpis produktu

System żaluzji aluminiowych o lamelach szerokości 25mm bądź 16mm i wąskim profilu licującym się z ramą okienną o rozdzielnej regulacji zwinięcia i zaciemnienia. Rynna górna umieszczona jest w świetle szyby i montowana jest na boczkach tworzywowych do listew za pomocą wkrętów. Żaluzja obsługiwana jest za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego sznurkiem do podnoszenia żaluzji oraz pokrętła tworzywowego do regulacji zaciemnienia. 

Żaluzja Venus standard to system umożliwiający montaż w świetle szyby co powoduje, że żaluzja wizualnie integruje się z oknem. Płaska, ergonomiczna kaseta chroni system przed uszkodzeniem podczas szerokiego otwierania skrzydł okiennego oraz ułatwia czyszczenie. 

Osprzęt żaluzji dostępny w kolorach białym, brązowym, beżowym i srebrnym. Lamele żaluzji dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów udostępnianych w specjalnym wzorniku. 
Opcjonalnie osprzęt występuje także w kolorach jasny dąb, złoty dąb, ciemny dąb, czereśnia, mahoń oraz orzech. Istnieje także możliwość wykonania żaluzji w wersji dachowej.