Hanarol.pl
Oferta
Bramy segmentowe przemysłowe ProTrendOpis produktu

Bezpieczna i praktyczna brama z paneli warstwowych o grubości 40 mm i częściami ze stali ocynkowanej. ProTrend — bramy w atrakcyjnej cenie, opracowane specjalnie dla intensywnego użytkowania na obiektach przemysłowych. Bramy gwarantują bezpieczne użytkowanie: układy bezpieczeństwa są zawarte w standardowym zestawie bez dodatkowych kosztów. Sprężyny z obliczone na 25 000 cykli i wytrzymała konstrukcja są zaprojektowane dla długiego okresu użytkowania. ProTrend — gwarancja  bezpieczeństwa i rozsądna cena. 

Charakterystyka:

  • grubość panelu warstwowego — 40 mm;
  • współczynnik przenikalności cieplnej — 1,0 m2 ° C / W;
  • wsporniki rolkowe i zawiasy środkowe ze stali ocynkowanej;
  • zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa;
  • sprężyny obliczone na 25 000 cykli „podnoszenie-opuszczenie”;
  • maksymalny rozmiar — 7000 × 6000 mm.
  • porównywalnie do ściany z cegły o grubości 60 cm

W bramach ProTrend są wykorzystywane niezawodne wytrzymałe panele warstwowe o grubości 40 mm. Zamknięty kontur panelu zabezpiecza przed rozwarstwieniem się przy nagrzewaniu na słońcu i gwałtownym zamykaniu bramy. Bez dodatkowej opłaty bramy są wyposażone w mechanizmy zabezpieczenia przed opadnięciem płaszcza przy awarii sprężyny i urwaniu się liny. Gwarantuje to bezpieczne użytkowanie bramy.

 

Podpory narożne mają montaż ukryty:  są one montowane za otworem i nie mają kontaktu z otoczeniem zewnętrznym, a więc nie wprowadzają chłodu do pomieszczenia. Poprzez brak elementów przemarzających, bramy ProTrend mają wysoką izolację cieplną.

 

Wsporniki rolkowe pozwalają na zapewnienia szczelnego przylegania płaszcza bramy do otworu, eliminując powstawanie przeciągów i zapewniając dodatkową izolację cieplną pomieszczenia.

 

Sprężyny obliczone na 25 000 cykli (podnoszeń-opuszczeń), odpowiada to okresowi 17 lat pracy. Dla intensywnego korzystania z bram można zamontować sprężyny z obliczone na 100 000 cykli podnoszeń-opuszczeń.

 

Standardowy zestaw bramy przemysłowej zawiera urządzenie blokujące płaszcz bramy w razie awarii sprężyny i zapobiegające jego opadnięciu. Wykorzystanie specjalnych wsporników dolnych zapobiega opuszczeniu lub opadnięciu płaszcza bramy przy zerwaniu się liny.

 

Regulowane sprzęgło łączące pozwala na obracanie części wału względem siebie i na uzyskanie równomiernego natężenia lin. Jest to bardzo wygodne w toku montażu.

 

W układzie prowadnic są używane wytrzymałe i niezawodne połączenia Rivset. Takie połączenia nie psują antykorozyjnej galwanicznej powłoki profili. Brak występów zapewnia płynne toczenie sie rolek.