Hanarol.pl
Oferta
Bramy przemysłowe ProTrendOpis produktu

Bezpieczna i praktyczna brama z paneli warstwowych o grubości 40 mm i częściami ze stali ocynkowanej. ProTrend — bramy w atrakcyjnej cenie, opracowane specjalnie dla intensywnego użytkowania na obiektach przemysłowych. Bramy gwarantują bezpieczne użytkowanie: układy bezpieczeństwa są zawarte w standardowym zestawie bez dodatkowych kosztów. Sprężyny z obliczone na 25 000 cykli i wytrzymała konstrukcja są zaprojektowane dla długiego okresu użytkowania. ProTrend — gwarancja  bezpieczeństwa i rozsądna cena. 

Charakterystyka:

  • grubość panelu warstwowego — 40 mm;
  • współczynnik przenikalności cieplnej — 1,0 m2 ° C / W;
  • wsporniki rolkowe i zawiasy środkowe ze stali ocynkowanej;
  • zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa;
  • sprężyny obliczone na 25 000 cykli „podnoszenie-opuszczenie”;
  • maksymalny rozmiar — 7000 × 6000 mm.
  • porównywalnie do ściany z cegły o grubości 60 cm

W bramach ProTrend są wykorzystywane niezawodne wytrzymałe panele warstwowe o grubości 40 mm. Zamknięty kontur panelu zabezpiecza przed rozwarstwieniem się przy nagrzewaniu na słońcu i gwałtownym zamykaniu bramy. Bez dodatkowej opłaty bramy są wyposażone w mechanizmy zabezpieczenia przed opadnięciem płaszcza przy awarii sprężyny i urwaniu się liny. Gwarantuje to bezpieczne użytkowanie bramy.

trend1

Podpory narożne mają montaż ukryty:  są one montowane za otworem i nie mają kontaktu z otoczeniem zewnętrznym, a więc nie wprowadzają chłodu do pomieszczenia. Poprzez brak elementów przemarzających, bramy ProTrend mają wysoką izolację cieplną.

trend1

Wsporniki rolkowe pozwalają na zapewnienia szczelnego przylegania płaszcza bramy do otworu, eliminując powstawanie przeciągów i zapewniając dodatkową izolację cieplną pomieszczenia.

trend1

Sprężyny obliczone na 25 000 cykli (podnoszeń-opuszczeń), odpowiada to okresowi 17 lat pracy. Dla intensywnego korzystania z bram można zamontować sprężyny z obliczone na 100 000 cykli podnoszeń-opuszczeń.

trend1

Standardowy zestaw bramy przemysłowej zawiera urządzenie blokujące płaszcz bramy w razie awarii sprężyny i zapobiegające jego opadnięciu. Wykorzystanie specjalnych wsporników dolnych zapobiega opuszczeniu lub opadnięciu płaszcza bramy przy zerwaniu się liny.

trend1

Regulowane sprzęgło łączące pozwala na obracanie części wału względem siebie i na uzyskanie równomiernego natężenia lin. Jest to bardzo wygodne w toku montażu.

trend1

W układzie prowadnic są używane wytrzymałe i niezawodne połączenia Rivset. Takie połączenia nie psują antykorozyjnej galwanicznej powłoki profili. Brak występów zapewnia płynne toczenie sie rolek.