Hanarol.pl
Oferta
Żaluzje aluminiowe 50mmOpis produktu

Żaluzje aluminiowe 50mm to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujemy zasłonić duże powierzchnie okienne. Trwałość oraz lekkość tego rodzaju żaluzji, jak i wiele kolorów lameli dostępnych w naszym wzorniku oraz dopasowanego do nich osprzętu powodują, że żaluzje te nadają się do zastosowania w każdym rodzaju wnętrza: mieszkaniu, biurze, sklepie jak hali produkcyjnej. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania drabinki tasiemkowej o szerokości 2,5cm.

Żaluzje aluminiowe 50mm montujemy najczęściej do sufitu lub ściany za pomocą wieszaków kątowych typu twitst przymocowanych kołkami montażowymi do podłoża.

Istnieje możliwość zamontowania żaluzji aluminiowych 50mm bezinwazyjnie do ramy okiennej. Stosujemy wtedy prowadzenie boczne żyłkowe lub z linką stalową. Wieszaki bezinwazyjne do takiego montażu występują w sześciu kolorach.

Systemy sterowania

Standard:

Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą łącznie trzech sznurków: obrót lameli odbywa się za pomocą dwóch sznurków, a podnoszenie i opuszczanie żaluzji za pomocą jednego sznurka.

Monocomando:

Żaluzja wyposażona jest w mechanizm łańcuszkowy (kulkowy 4,5 mm), służący zarówno do podnoszenia jak i regulacji zaciemnienia.

Elektryczna:

Żaluzja sterowana elektrycznie za pomocą silników podłączonych do prądu sterowanych przełącznikiem naściennym lub z pilota oraz bateryjnych, sterowanych za pomocą pilota. Istnieje możliwość zastosowania osprzętu służącego do sterowania żaluzjami za pomocą inteligentnego domu, ze smartfona.