Hanarol.pl
Oferta
Żaluzje bambusowe 50mmOpis produktu

Żaluzje bambusowe o lamelach szerokości 50mm wytwarzane są z wysokiej jakości prasowanego bambusa. Trwałość oraz elegancja żaluzji bambusowych powodują, że jest to idealny wybór dla osób pragnących stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrz. Duży wybór kolorów lameli dostępnych w naszym wzorniku, daje możliwość idealnego doboru do gustu użytkowania. Maskownica płaska w kolorze lameli dostępna w cenie żaluzji. Osłona karniszowa dostępna za dodatkową opłatą.

Istnieje możliwość zastosowania drabinki tasiemkowej o szerokości 2,5cm.

Żaluzje bambusowe 50mm montujemy najczęściej do sufitu lub ściany za pomocą wieszaków kątowych typu twitst przymocowanych kołkami montażowymi do podłoża.

Istnieje możliwość zamontowania żaluzji bambusowych 50mm bezinwazyjnie do ramy okiennej. Stosujemy wtedy prowadzenie boczne żyłkowe lub z linką stalową. Wieszaki bezinwazyjne do takiego typu montażu występują w sześciu kolorach.
 

Systemy sterowania:
 

Standard

Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą łącznie trzech sznurków: obrót lameli odbywa się za pomocą dwóch sznurków, a podnoszenie i opuszczanie żaluzji za pomocą jednego sznurka.

Monocomando

Żaluzja wyposażona jest w mechanizm łańcuszkowy (kulkowy 4,5 mm), służący zarówno do podnoszenia jak i regulacji zaciemnienia.

Elektryczna

Żaluzja sterowana elektrycznie za pomocą silników podłączonych do prądu sterowanych przełącznikiem naściennym lub z pilota oraz bateryjnych, sterowanych za pomocą pilota. Istnieje możliwość zastosowania osprzętu służącego do sterowania żaluzjami za pomocą inteligentnego domu, ze smartfona.