Hanarol.pl
Oferta
System HitOpis produktu

Żaluzje aluminiowe Hit o szerokości lameli 16mm i 25mm, jest to system z płaską rynną górną i sterowaniem podnoszenia i opuszczania żaluzji jak i obrotu lameli, za pomocą łańcuszka. Rynna górna w większości umieszczona jest w świetle szyby i montowana za pomocą wkrętów na boczkach na wierzchu skrzydła okiennego. Istnieje możliwość odsunięcia żaluzji od szyby za pomocą podkładek dystansowych oraz zastosowania hamulca. Aby żaluzja nie odchylała się od okna podczas uchylania, stosujemy prowadzenie boczne żyłkowe i mocujemy za pomocą fixów płaskich lub fix grzybek na dolnej listwie przyszybowej.

 

Do produkcji żaluzji Hit posiadamy szeroką gamę kolorystyczną lameli. Jednak osprzęt występuje w poniższych kolorach: białym 900, srebrnym 168, brązowym 115 i antracyt 7016. Za dopłatą oferujemy osprzęt w kolorach RAL 1002, 1015 i 8003. Dodatkową opcją jest okleinowanie rynien górnych w kolorach drewnopodobnych. Występują w kolorach: złoty dąb, sosna, winchester, mahoń oraz orzech. Istnieje możliwość lakierownia rynny górnej i belki dolnej w kolorze RAL, wycena indywidualna.

 

Żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm Hit możemy wyprodukować w wersji dachowej. Dodatkowo w szerokości lameli 25mm istnieje możliwość zastosowania opcji blackout, w celu całkowitego zaciemnienia osłony.