Hanarol.pl
Oferta
Nawierzchniowe żaluzje aluminioweOpis produktu

Nawierzchniowa żaluzja aluminiowa to osłona okienna o praktycznym zastosowaniu. Pozwala na częściowe zaciemnienie pomieszczenia, a szeroka gama kolorów lameli, dostępnych w naszym wzorniku pozwala na dobranie kolorystyczne do różnego rodzaju wnętrz, zarówno domów i mieszkań, jak i pomieszczeń biurowych czy produkcyjnych. Żaluzje występują w szerokości lameli 16mm i 25mm. Dodatkową opcją jest możliwość wykonania żaluzji w systemie do okna dachowego, jak również w opcji blackout w szerokości lamel 25mm.

Dostępne jest wiele sposobów montaży żaluzji aluminiowych:

  • inwazyjnie na skrzydle okiennym: w świetle szyby i na listwach przyszybowych
  • bezinwazyjnie na ramie okiennej: za pomocą wieszaków bezinwazyjnych górnych i dolnych w sześciu kolorach,
  • inwazyjnie: do sufitu, ściany lub we wnęce.

Do montażu na skrzydle okiennym możliwe jest zastosowanie prowadzenia bocznego żyłkowego lub z linką stalową. Opcjonalnie można użyć zaczepu mocowania belki dolnej kątowego lub za pomocą magnesu.

Systemy sterowania żaluzji aluminiowych

Standard:

System żaluzji, w którym sterowanie zaciemnieniem lameli odbywa się za pomocą plastikowego pokrętła, a podnoszenie i opuszczanie żaluzji za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego sznurkiem. System posiada kwadratową rynnę 2,5cm x 2,5cm dostępną w wielu kolorach.

Magnus:

Jest to system żaluzji, w którym sterowanie jak i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Otwory w lamelach są takie same jak w systemie żaluzji HIT, jednak ma on kwadratową standardową rynnę górną.

Monocomando:

Żaluzja wyposażona jest w mechanizm łańcuszkowy, służący zarówno do podnoszenia jak i regulacji zaciemnienia. Zastosowany mechanizm łańcuszkowy jest w stanie przenosić duże obciążenia. Zalecany jest do żaluzji o dużych powierzchniach. Otwory w lamelach są takie same jak w systemie standardowym.

Monomagic:

Żaluzja posiadająca transparentne pokrętło do obracania lamelami z ukrytym w środku sznurkiem do podnoszenia żaluzji. Rozwiązanie wygodne dla żaluzji rzadko podnoszonych.

Elektryczna:

Żaluzja sterowana elektrycznie za pomocą silnika bateryjnego na pilota.