Hanarol.pl
Aktualności
01.08.2018
Nowość - Bramy segmentowe i przemysłowe

Z przyjemnością pragniemy poinformować o wprowadzeniu do oferty HANAROL nowych produktów z kategorii osłon zewnętrznych  - bram segmentowych oraz bram przemysłowych. 


BRAMY SEGMENTOWE

Nowy asortyment bram segmentowych jest dostępny w dwóch seriach - Trend i Classic.

Bramy Trend to ekonomiczne i funkcjonalne bramy z paneli o grubości 40 mm  z częściami drobnymi ze stali ocynkowanej, które będą optymalnie pasowały dla obszarów z klimatem umiarkowanym i zimnym. Odpowiadają one wymaganiom norm europejskich, przy tym wszystkie układy bezpieczeństwa są dostarczane bez dodatkowej opłaty. Standardowy zestaw bramy zawiera sprężyny obliczone na 25 000 cykli.

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz tutaj

Bramy Classic to Ciepłe i niezawodne bramy z paneli o grubości 45 mm. Uchwyty rolkowe i zawiasy środkowe ze stali nierdzewnej posiadają wysokie  właściwości przeciwkorozyjne, dzięki czemu bramy te mogą być używane w rejonach o zwiększonej wilgotności.

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz tutaj

 

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Nowy asortyment bram przemysłowych jest dostępny w dwóch seriach - ProTrend i ProPlus.

Bramy przemysłowe ProTrend to bezpieczna i praktyczna brama z paneli warstwowych o grubości 40 mm i częściami ze stali ocynkowanej. Opracowane specjalnie dla intensywnego użytkowania na obiektach przemysłowych. Bramy gwarantują bezpieczne użytkowanie: układy bezpieczeństwa są zawarte w standardowym zestawie bez dodatkowych kosztów. Sprężyny z obliczone na 25 000 cykli i wytrzymała konstrukcja są zaprojektowane dla długiego okresu użytkowania.

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz tutaj

Bramy ProPlus to gwarancja bezpieczeństwa i rozsądna cena. Bramy przemysłowe ProPlus To ciepłe, niezawodne i wytrzymałe bramy z paneli warstwowych o grubości 45 mm gwarantują wspaniałą izolację cieplną pomieszczenia. Bramy ProPlus mogą być zamontowane w regionach z zimnym klimatem. Zawiasy środkowe i wsporniki rolkowe ze stali nierdzewnej mają wysoką odporność na korozję, co pozwala na użytkowanie bram w warunkach podwyższonej wilgotności — na myjniach samochodowych, na terenach przybrzeżnych i przemysłowych.  ProPlus to wysoka jakość i funkcjonalność. 

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz tutaj